Eredményeink

2015/2016

XV. Ferenczy István Képzőművészeti Verseny, 2016.02.26.

III. kategória – 1. téma: Gróf Széchenyi István (portré)

  1. hely: Szanko Dóra
  2. hely: Szitás Veronika

Elismerő oklevél: Ádám Veronika, Ferencei Boglárka, Molnár Krisztina

III. kategória – 2. téma: Régi közlekedési eszközök

  1. hely: Szitás Veronika

 

2014/2015

XIV. Ferenczy István Képzőművészeti Verseny, 2015. 02. 27.

III. kategória – 1. téma: József Attila (portré)

  1. hely: Tancer Tamás

Elismerő oklevél: Janitor Kristóf

 

III. kategória – 2. téma: Híres templomaink

  1. hely: Szitás Veronika
  2. hely: Jakab Réka

Elismerő oklevél: Jakab Réka, Lukács Zsófia

 

2013/2014

VIII. Országos Képzőművészeti Diáktárlat

A beküldött művek közül csoportdíjat kapott: Dobos Réka, Jakab Réka (3 műve), Macorlig Dávid, Zsarnai Zsófia 1-1 műve

 

2011/2012
Výtvarná súťaž 2011-2012 Milión v organizácii Kultúrneho centra Údolia Bodvy a Rudohoria
 
Oklevél: Széles Jákób, Szaszák Levente
 
Ki mit alkot 
 
  1. hely: Godzsák Ágnes, Balogh Bettina 
  2. hely: Bódi Katalin, Szaszák Levente, Széles Jákób

Nemzetközi Diák Rajzverseny Törökország 

      2. díj: Arkhely Fruzsina 
Különdíj: Bódi Katalin, Várady Botond 
 
Szalon képzőművészeti verseny
 
  1. hely: Jónás Attila
  2. hely: Szaszák Levente, Széles Jákób
 
Szepsi rajzverseny a Szepsi MTNy Alapiskola és Gimnázium rendezésében
  1. hely: Hajdók Gábor

Felkészítő tanárok: Fecso Szilárd, Komjáti Zsolt, Éliás Ádám

 

2011
Mit mesélnek az épületek? SZMPSz, SZNM Szlovákiai Magyar Kultúra Múzeuma
 
Oklevél: Tótok Erzsébet, Bajusz Anikó, Kovács Anita
 
 
2010

V. Országos középiskolás képzőművészeti diáktárlat

Iskolánk oklevelet kapott, dicséretben részesült alkotók: Gornyitzki Adrienn, Sándor Béla, Varga Rebeka
 
IX. Ferenczy István Képzőművészeti és Irodalmi Verseny 
 
III.kategória – 2.téma Álmodtam egy világot magamnak
1. hely: Fecske Noémi 
3. hely: Szilvási Katalin 
 
CVČ DOMINO rajzversenye
1.hely és különdíj: Szabó Dániel
 
 
2009
Nemzetközi Rajzverseny “Rajzolj műemléket” – Turnov, Csehország
 
Díjazottak:  Balassa Zoltán III.C, Király Zsuzsanna IV.C, Szaszák Levente II.A, 
Különdíj: Gornyitzki Adrienn III.C
 
IV. Országos középiskolás képzőművészeti diáktárlat – Hajdúszoboszló
 
Díszoklevél a kiemelkedő színvonalú képzőművészeti alkotásért – Dudás Bálint
Emléklap – Demko Orsolya III.C, Jónás Attila II.A, Király Zsuzsanna IV.C, Kovács Anita III.C, Pribék Gábor III.C, Széles Jákob II.A, Szűcs Éva II.A, Szunyog Júlia IV.C
 
Országos Képzőművészeti Verseny “Rajzos Anyanyelv”, SzMPSz, SNM Pozsony
Díjazott:  Király Zsuzsanna IV.C versillusztráció