Iskolánk is tele van tehetségekkel

2018. január 22-23-án, a kassai szabadidőközpontban került sor a Számítógépes Bemutatók (Prezentácia na PC) informatikai versenyre, mely része a Szuperiskola – Iskola tele tehetségekkel (Škola plná talentov- SUPERŠKOLA) versenysorozatnak. A verseny Kassa város magisztrátusa stratégiai fejlesztések hivatala, sportért és ifjúságért felelős osztályának és a piackutatásért, kultúráért és külföldi kapcsolatokért felelős osztályának közös szervezésében valósult meg. A fővédnök, Kassa város polgármestere,  MUDr. Richard Raši, PhD., MPH.

 

Idén újra bekapcsolódtunk ebbe a versenybe, mely tanulóink között egyre népszerűbbé válik. Intézményünket Varga Lúcia és Makranská Leonie V. osztályos tanulók képviselték. Iskolánk besorolása szempontjából is fontos ez a verseny, mert a jó helyezésért plusz pontokat kapunk. Versenyzőink elnyerték a zsűri különdíját 15 iskola indulói között. Ez rendkívül szép teljesítmény, ha tekintetbe vesszük a tényt, hogy Lúcia és Leonie első alkalommal indultak el ezen a megmérettetésen. Gratulálunk a szép eredményhez mind az iskolánkat képviselő tanulóknak, mind felkészítő tanáruknak – Rozenfeld Tünde tanárnőnek.